Купи квартиру – візьми участь в розіграші Ford Focus!

Акція завершена

Акція завершена

28.08.2018

Умови участі в новій АКЦІЇ від компанії-забудовника «Воробйові гори»

Компанія-забудовник «Воробйові гори» проводить нову МАСШТАБНУ акцію, в рамках якої буде розіграно велику кількість цінних подарунків, включаючи головний СУПЕР-приз – автомобіль Ford Focus. Дізнайтеся всі подробиці нашого розіграшу, а також поспішіть взяти в ньому участь, адже саме Ви можете стати тим щасливчиком, який отримає ключі не тільки від квартири, але і від авто!

Правила проведення та умови участі в акції

Щоб взяти участь в акції, в період з 1.12.2017 по 28.02.2018 купуйте квартиру в ЖК «Воробйові гори» або ЖК «Бестужевські сади» від компанії-забудовника і автоматично стаєте учасником розіграшу! Акція проводиться тільки серед перших 200 покупців, тому не відкладайте на потім придбання квартир в житлових комплексах-новобудовах від компанії-забудовника «Воробйові гори», встигніть купити, поки є вибір вільних варіантів квартир! Нагадуємо, що в наших житлових комплексах представлені квартири європейського класу, площею від 11 до 50 м2. Це нерухомість в форматі гостінок, дворівневих і двокімнатних квартир!

Призовий фонд акції від компанії-забудовника «Воробйови гори»

Серед перших 200 покупців квартир від компанії-забудовника буде розіграна побутова техніка і електроніка для дому, а також найголовніший приз – новенький АВТОМОБІЛЬ Ford Focus. Покваптеся з покупкою, щоб потрапити в число учасників розіграшу! Підведення підсумків акції, а також розіграш та вручення подарунків відбудеться 3 березня 2018 року, тільки серед купили квартиру в період проведення акції та присутніх на розіграші. Буде обраний головний переможець розіграшу, який отримає ключі від новенького автомобіля, і серед усіх присутніх будуть розіграні інші цінні призи від забудовника! Не пропустіть свій шанс!