З чого краще за все починати ремонт квартири


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

С чего правильнее всего начинать ремонт квартиры

Планування дозволяє заощадити час і гроші, тому перед початком ремонту рекомендується розписати базові етапи, щоб знати, з чого починати.

У новобудові з чорновим оздобленням квартира до початку ремонту виглядає наступним чином:

 • встановлені двері і вікна;
 • проведені інженерні комунікації;
 • вирівняні стіни і стелі.

Тому стандартний етап капітального ремонту, що складається в підготовці нерухомості до обробки і заміні комунікацій, в разі новобудови не актуальний. Всі системи нові, а поверхні вже готові до фарбування і іншим маніпуляціям.

С чего правильнее всего начинать ремонт квартиры

Розрахунок бюджету і термінів

Перш ніж приступати безпосередньо до будівельних робіт, проводять розрахунки. Для цього заздалегідь вирішують, який дизайн хочуть зробити. Від обраного інтер’єру залежить, які матеріали будуть використані.

Важливо! Для продумування дизайну можна використовувати програми 3D моделювання.

Кількість матеріалів залежить від розмірів апартаментів. Тому варто озброїтися планом квартири із зазначенням всіх необхідних значень, а потім перенести його в масштабі на папір або в комп’ютер. Так ви зможете розуміти як буде виглядати житло після ремонту, а також скільки матеріалів знадобиться.

Коли список необхідного буде готовий, оцініть його. Якщо бюджет дозволяє – все матеріали та інше обладнання можете закупити в одному будівельному гіпермаркеті. Якщо хочете заощадити – порівняйте ціни в різних магазинах, а також на ринку.

Важливо! Звертайте увагу не тільки на ціну, але і якість. Оздоблення з поганих матеріалів довго не прослужить.

Коли купіть матеріали, можете приступати безпосередньо до оздоблення. Якщо наймаєте будівельну бригаду – терміни і ціну назве вам бригадир. Якщо збираєтеся робити самостійно – вийде дешевше, але терміни можуть затягнутися.

Важливо! При наймі робітників може бути кілька різних варіантів: є бригади, які все від і до роблять самі і ви в цьому взагалі не берете участь, і окремі найняті робітники для кожного виду робіт. Другий варіант вимагає постійного контролю, перший – відчутних фінансових вкладень.

Послідовність робіт

Головне правило ремонту – починають завжди з оздоблення санвузла. Потім переходять до житлових приміщень.

У ванній спочатку кладуть підлоги, потім плитку, роблять стелю, як останній етап встановлюють сантехніку.

Потім роботи йдуть згідно такій послідовності:

 • Стелі. В кінець списку їх переносять, тільки якщо встановлюють натяжні;
 • Підлога;
 • стіни;
 • меблювання;
 • Решта дрібниці. До них відносять люстри, штори, полички. Після умеблювання цей етап йде, оскільки його можна доробити після переїзду.
С чего правильнее всего начинать ремонт квартиры

Чому може затягнутися ремонт

Два моменти, які були вказані на початку, як обов’язкові етапи підготовки до ремонту, це також дві причини, по якому він може затягуватися. Помилки, які допускають люди, зводяться до того, що:

 • вони з самого початку не визначилися, якою хочуть бачити результат;
 • не складали план ремонту і не розраховували бюджет.

Чому так відбувається? Ремонт вимагає занадто багато витрат – не тільки фінансових, а й тимчасових. У нього потрібно вкладати сили, тримати всі процеси постійно під контролем. Тому є альтернативний варіант, як не затягувати з оздобленням, але і отримати якісний результат – замовити ремонт від забудовника. У цьому випадку:

 • роботи почнуть ще до здачі будинку в експлуатацію;
 • роботи вийдуть дешевше за рахунок того, що забудовники закуповують матеріали та обладнання за оптовими цінами;
 • в роботах не доведеться брати ніякої участі, з найважливішого – тільки вибрати дизайн по каталогам у відділі продажів;
 • на результат роботи нададуть річну гарантію.

У компанії «Воробйови Гори» ремонт від забудовника замовляють 90% покупців нерухомості в ЖК. Про те, як роблять оздоблення будівельні бригади, розповідають на офіційному YouTube-каналі забудовника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.