«Воробйові гори» – переможець рейтингу популярності житлових комплексів в Харкові


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Хочемо поділитися з Вами радісною новиною!

10 січня стався довгоочікувана подія – стали відомі результати рейтингу популярності житлових комплексів за 2018 рік. Цей рейтинг проводиться щороку всеукраїнським інтернет-порталом «Нерухомість від забудовників».

Рівень популярності визначається автоматично на підставі кількості переглядів різної інформації про комплексах відвідувачами порталу. Кожен раз, коли користувач переглядає якусь сторінку, дані фіксуються в базі.

Статистика переглядів в період з 01.01.2018 по 31.12.2018 визначила переможця за попередній рік в Харкові. Істотно випередивши конкурентів, перше місце зайняла компанія «Воробйови гори»!

Багато років ми будуємо нові якісні будинки європейського рівня, використовуючи сучасні технології і матеріали. Тисячі харків’ян вже живуть в комфортних квартирах в різних куточках міста.

Наше ім’я у багатьох на слуху і асоціюється з надійним забудовником, у якого всі угоди чисті, дозвільні документи завжди в повному порядку, а об’єкти здаються в експлуатацію у визначений термін.

Ми раді, що Ви довіряєте нам, і цінуємо те, що приділяєте час, читайте інформацію про новини, ціни на житло та акціях, які проводить наша компанія.

Нагадуємо, що будь-який покупець нашої нерухомості, здійснюючи операцію в період з 05.11.2018 по 15.03.2019, автоматично стає учасником грандіозного розіграшу позашляховика Nissan X-Trail.