З’явилися новини про будівництво восьмого комплексу «Воробйові Гори»


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Зведення восьмого будинку в рамках житлового проекту «Воробйові Гори» йде за планом. Про будівництво сучасного будинку на Салтівці на сьогоднішній день з майданчика передають таку інформацію:

  • у другій секції закінчили кладку зовнішніх стін на 12 поверсі;
  • в першій секції почали кладку зовнішніх стін на 11 поверсі;
  • також робочі роблять армопояс і вже почали роботи по ремонту квартир, чиї власники замовили чистову обробку від забудовника.

Будівля будується з використанням сучасних технологій. Мешканці в’їдуть в комплекс з утепленою фасадом мінеральною ватою, автономною системою опалення, упорядкованим озеленених двором і власним ОСББ. Для інвесторів від забудовника діє послуга керуючої компанії. При співпраці з нею гарантується прибутковість від здачі житла в оренду 16% річних в доларах.

Будинок буде зданий вже в цьому році. Зараз квартиру в ньому можна купити зі знижкою до 35000 гривень. Крім того, до 30 вересня проходить масштабна акція від забудовника «Воробйові Гори», за умовами якої у кожного покупця нерухомості є шанс виграти квартиру в подарунок.

Появились новости о строительстве восьмого комплекса «Воробьевы Горы»

Появились новости о строительстве восьмого комплекса «Воробьевы Горы»

Появились новости о строительстве восьмого комплекса «Воробьевы Горы» Появились новости о строительстве восьмого комплекса «Воробьевы Горы»