Компанія-забудовник «Воробйові гори» в ефірі! Нова ONLINE трансляція!


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Компанія-забудовник «Воробйові гори» запускає новий проект. Це будівництво абсолютно нового житлового кварталу «Воробйові гори на полях». Що це буде за проект? Які планування квартир будуть в ньому? Де він буде розташований? На ці та безліч інших запитань ми відповімо на черговий ONLINE трансляції, яку проведемо вже в найближчу суботу. І якщо у Вас немає вільного часу приїхати до нас, тоді ми прийдемо до Вас! LIVE трансляція, відбудеться 31 березня, в цю суботу, о 13:00 за місцевим часом, в соціальній мережі Instagram.
Ви, як завжди, під час трансляції зможете задати хвилюючі Вас питання забудовнику, дізнатися безліч корисної інформації, зарядитися позитивними емоціями не залишаючи теплої квартири або офісу. Все що від Вас необхідно, це підписатися на наш аккаунт в Instagram. Цієї суботи, 31 березня о 13:00, ми розповімо про новому житловому кварталі «Воробйові гори на полях».
Це ще не всі приємні новини. Під час ONLINE трансляції, у кожного бажаючого, буде можливість отримати унікальний промокод, що дає право на знижку при покупці житла в нашому комплексі. Протягом трансляції будуть названі умови для отримання знижки.
Не пропустіть унікальну можливість почути інформацію про революційний проект, отримати масу позитивних емоцій, дізнатися багато нового і при цьому, отримати унікальний шанс – знижку на здійснення Вашої мрії про власне житло, за ще більш вигідною вартості! Приєднуйтесь! Адже хто володіє інформацією, той володіє світом!