Site icon Гостинки Харьков – купить в новострое, без посредников в ЖК "Воробьевы горы"

Будинки житлового комплексу «Воробйові гори-8» будуються без зупинок!

фото хода строительства ЖК "Воробевы горы-8" 03.10.2018

Компанія-забудовник «Воробйові гори» завжди здає будинки в експлуатацію в визначненний термін, тому хід будівництва восьмого житлового комплексу не зупиняється і йде своєю чергою.

На п’ятому поверсі першого будинку житлового комплексу «Воробйові Гори – 8» почали класти блоки перекриття, що забезпечують несучу конструкцію новобудови.

На третьому поверсі другого будинку комплексу, будівельники приступили до облаштування санвузлів. У квартирах ЖК «Воробйові Гори – 8» передбачені суміщені туалет з ванною або душовою кабіною, сучасний ремонт і практична планування.

Крім того, поспішаємо інформувати, що на третьому поверсі першого будівлі роблять міжкімнатні простінки.

Є новини про сьомому поверсі другого будинку ЖК «Воробйові гори-8». Зараз будівельники в процесі оформлення зовнішніх елементів будівлі.

Крім зведення житлового комплексу, компанія забудовник «Воробйові Гори» також займаємося благоустроєм території прилеглої до комплексу. Біля будинків планують розташувати дитячі майданчики, парковки і комфортний під’їзд до новобудові.

Всіх майбутніх мешканців чекає сучасна нерухомість з додатковими послугами: пральня, клінінг квартир, штатний сантехнік і електрик. Обслуговуванням будинку та підтриманням його в отличном состоянии буде займатися ОСББ (об’єднання мешканців багатоквартирного будинку), що полегшить вирішення комунально-побутових питань.

Exit mobile version