Про нас

«Воробйові гори» – надійний забудовник і справжній новатор! Саме наша компанія почала будувати житлові комплекси-новобудови в Харкові з квартирами невеликих площ, раціональними плануваннями в кращих європейських традиціях! За роки існування у нас накопичилося багато важливих подій і досягнень, якими ми хочемо з Вами поділитися!

Років


на ринку

+2892


ЩАСЛИВИХ
СІМЕЙ

+5


ЖИТЛОВИХ
КОМПЛЕКСІВ

+12


ПОБУДОВАНИХ
БУДИНКІВ

Компанія “Воробйові гори” – це надійний забудовник, який будує дійсно якісну нерухомість і який здає свої будинки точно в строк! Забудовник є справжнім новатором саме наша компанія почала будувати житлові комплекси-новобудови в Харкові з квартирами невеликих площ, раціональними плануваннями в кращих європейських традиціях! У своїх проектах фахівці орієнтується тільки на високі європейські стандарти це і креативні дизайнерські фасади, краса і чистота під’їздів, і комфортабельність квартир, і впорядкованість прибудинкової території. На сьогоднішній день багато хто встиг купити гостинку в Харкові зі своїм санвузлом. Уже понад тисячу осіб вибрали квартири і гостинки в Харкові в житловому кварталі “Воробйові гори”.

Наша команда

Ангеліна

Ангеліна
Ваш головний помічник

Роман

Роман
Ваш помічник

Ілля

Ілля
Ваш помічник

Олексій

Олексій
Ваш помічник

Справжній лідер і керівник відділу продажів.

Впевнений і досвідчений ТОП менеджер з продажу. Знає все про ринок нерухомості Харкова і підбере найкращий для вас варіант.

Найпривабливіший і товариський з наших менеджерів. Легко знайде з вами спільну мову і виявить вашу справжню потребу.

Cпокій і розсудливість – його девіз! Головний ведучий нашого Youtube каналу і незамінний співробітник відділу продажів.

Ми, команда компанії-забудовника "Воробйові гори", вважаємо, наша місія робити місто краще і продовжувати йти в ногу з часом. Наша компанія стрімко розвивається і робить все щоб ви завжди залишалися задоволені. Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, які так само є головними героями нашого Youtube каналу! "Воробйові Гори" надає не тільки якісне житло, а так же круті відеоролики, в яких ви зможете отримати відповіді на багато що цікавлять Вас питання.

Кращі проекти

2012-2020

Житловий квартал
"Воробйові гори"

2015

Житловий комплекс
"Олексіївські акварелі"

2016-2020

Житловий комплекс
"Бестуживські сади"

2018-2022

Житловий комплекс
"Воробйові гори на полях"

2021-2022

Житловий комплекс
"Воробйові гори Family"

За 12 років існування, компанія-забудовник «Воробйові гори» крім відомого житлового кварталу, запустили ще ряд масштабних проектів!

Керуюча компанія

У 2017 році відкрили першу і єдину в Харкові компанію з управління нерухомістю! Допомагаючи здати Ваші квартири в оренду, ми гарантуємо стабільний дохід 16% річних у доларах!

+850

зданих квартир

Наші нагороди

А ще житловий квартал «Воробйовi гори» з 2011 року регулярно бере участь в «Головною архітектурної премії», стаючи переможцем в різних номінаціях!

Воробьевы горы
Бестужевские сады
Воробьевы горы
Бестужевские сады

2020 рік – перемога в номінації “Найпопулярніший Житловий Комплекс” за версією порталу Zabudovnyk

2020 рік – перемога в номінації “Найпопулярніший забудовник” за версією порталу DomRia

2019 рік – перемога в номінації “Найпопулярніший Житловий Комплекс” за версією порталу Zabudovnyk

2019 рік – перемога в номінації “Найпопулярніший забудовник” за версією порталу DomRia

2018 рік – перемога в номінації “Найпопулярніший Житловий Комплекс” за версією порталу Zabudovnyk 2015 рік – перемога в номінації «Найоригінальніший проект»

2015 рік – фіналіст в номінації «Проект року»

2014 рік – перемога в номінації «ЕКО будинку»

2013 рік – перемога в номінації «Найоригінальніший проект»

2012 рік – перемога в номінації «Проект року»

2011 рік – перемога в номінації «ЕКО будинку»

Купівля квартири в кредит

Що б допомогти всім бажаючим придбати квартиру в житловому кварталі Воробйовi гори, в кінці 2014 років запустили систему кредитування

Благоустрій житлових комплексів

Компанія забудовник "Воробйовi Гори", при будівництві житлових комплексів, займається не тільки на територією житлових кварталів і комплексів, а так само облаштовує і розвиває інфраструктуру району де проводиться будівництво. Результатами благоустрою мікрорайонів, користуються не тільки жителі наших житлових кварталів, але і інші жителі мікрорайону.

Благоустройство
прідомовой території

Пішохідна дорога

Під'їзна дорога
до житлового комплексу